مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولاتو…..دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رزرو آنلاین تور گردشگری مالزی

آنچه در این مقاله می خوانید...

وضعیت جغرافیایی مالزیگردشگری مالزی
تور گردشگری مالزی

آیا می دانید کشور مالزی دارای چه مناطق گردشگری می باشد؟ آیا می خواهید با گردشگری مالزی و نحوه رزرو آنلاین تور های مسافرتی آن آشنا شوید؟
برگزاری تور های گردشگری در ایران به مقاصد مختلفی از جمله کشور های اروپایی و آسیایی و اغلب کشور های دارای صنعت گردشگری پیشرفته انجام می شود. در منطقه آسیای شرقی یکی از کشور هایی که دارای صنعت گردشگری قوی می باشد کشور مالزی است، این کشور دارای جزایر، پوشش جنگلی و سواحل مختلف است که گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا جذب خود می کند. ایران نیز یکی از کشور هایی است که مسافران و توریستان زیادی را برای دیدن مناطق تفریحی و گردشگری مالزی دارد و از طریق تور های گردشگری مختلف به این کشور زیبا مراجعه می کنند.

وضعیت جغرافیایی مالزی

مالزی یکی از کشور های جنوب شرقی آسیا می باشد و پایتخت آن کوالالامپور است، مالزی کشوری است که از اتحاد چند ایالت سنگاپور، صباح و ساراواک به وجود آمد و مالزی نام گرفت، که بعد ها سنگاپور نیز از آن جدا شد و یک کشور مستقل تشکیل داد. مالزی به دو قسمت یا ناحیه جغرافیایی تقسیم شده که دریای جنوبی چین بین آن قرار دارد. مالزی غربی از شمال با تایلند و از جنوب با سنگاپور هم مرز است. مالزی شرقی نیز با اندونزی هم مرز است.

گردشگری مالزی

کشور مالزی به دلیل داشتن سواحل متعدد و قرار گیری در کنار دریا یکی از مناطق مهم قواصی در دنیا می باشد. وجود آب های شفاف و تنوع ماهی ها در آن، به عنوان زیبا ترین جاذبه گردشگری در دنیا شناخته می شود و بسیاری از گردشگران علاه خاصی به دیدن از این سواحل دارند.
طبیعت زیبا، مناطق استوایی و پوشیده از درخت مالزی، جزیره های متعدد و زیبا مانند جزیره تیومانگ، جزیره ردانگ و جزیره پرهنتیان، برج های دو قلوی پتروناس، پارک پرنده ها در کوالالامپور و… تعداد دیگری از جاذبه های دیدنی این کشور می باشد که باید حتما از آن دیدن کرد.
منبع: تور و گردشگری ایران

For Consulting And Ordering Click Below Button.

Consulting and Ordering

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولاتو…..دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید