مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولاتو…..دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه اینترنتی تور هوایی دبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

گردشگری شهر دبیگردشگری فرهنگی شهر دبی
اینترنتی تور هوایی

آیا می خواهید به دبی سفر کنید؟ آیا می دانید هزینه های مسافرت شما به دبی چقدر خواهد بود؟ آیا می دانید فروش ویژه تور دبی به صورت اینترنتی چگونه انجام می شود؟ آیا می خواهید در تور هوایی دبی شرکت کنید؟
شهر دبی یکی از قطب های گردشگری منطقه خاورمیانه و حتی جهان است. این شهر پایتخت کشور امارات متحده عربی از کشور های حاشیه خلیج فارس می باشد.

گردشگری شهر دبی

دبی در طی چند سال گذشته توانسته با توسعه زیر ساخت های گردشگری خود اولین کشور عربی و اولین کشور منطقه خاورمیانه باشد که توانسته اقتصاد خود را از وابستگی به فروش نفت خام خارج نماید و سرمایه گذاران جهانی را برای سرمایه گذاری در این شهر جذب نماید. شهر دبی علیرغم اینکه دارای آثار گردشگری باستانی و باقدمت بالایی نیز می باشد، اما توانسته با ایجاد فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و مراکز فروش مختلف در سطح شهر خود را به عنوان مرکز خرید خاورمیانه معرفی کند. همین عامل باعث ورود بسیاری از گردشگران منطقه خاورمیانه و سایر نقاط جهان به این شهر شده است به گونه ای که این شهر در سال گذشته رتبه هشتمین شهر پربازدید جهان را به خود اختصاص داد و انتظار می رود سال آینده حدود 15 میلیون گردشگر از این شهر دیدن نمایند.

گردشگری فرهنگی شهر دبی

شهر دبی علاوه بر مراکز خرید دارای مناطق تاریخی و باستانی نیز می باشد که فرهنگ مردم این منطقه را نشان می دهد. برای گردشگران دبی فرهنگ بعد از خرید در درجه دوم توجه قرار می گیرد. فرهنگ قدیمی مردم دبی در مناطق اطراف رود ها و سواحل دیده می شود، خانه ها و مناطق مسکونی اطراف نهر ها یک شهر قدیمی از دبی را نشان می دهد. دهکده های غوص و میراثی در این مناطق ماهیگیری و یافتن مروارید را نمایش می دهد. برخی مناطق دیگر مانند خانه شیخ سعید المکتوم، موزه دبی، و روستای حتی و منطقه بستکیه از جاذبه های تاریخی دبی می باشد که قدمت آن ها به سه هزار سال قبل باز می گردد.
این مناطق در فاصله حدود 110 کیلومتری جنوب شهر دبی و در بین کوه های حتی در رشته کوه های حجر قرار گرفته است و شامل تعدادی ساختمان قدیمی می باشد.

منبع: تور و گردشگری ایران

For Consulting And Ordering Click Below Button.

Consulting and Ordering

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولاتو…..دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید