مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولاتو…..دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه ثبت نام تور گردشگری صربستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

سفر توریستی صربستانجغرافیای صربستان
تور گردشگری

آیا می خواهید از هزینه ثبت نام تور صربستان اطلاع داشته باشید؟ آیا می دانید تور گردشگری صربستان را از چه طریق می توان رزرو نمود؟ آیا می خواهید با کشور صربستان بیشتر آشنا شوید؟
کشور صربستان، یکی دیگر از انواع مقاصد توریستی جهان است که به عنوان یکی از پر طرفدارترین اهداف تورهای ایرانی شناخته می شود، تورهای گردشگری به مقصد صربستان را می توان با استفاده از مجریان تورهای خارجی در ایران رزرو نمود و با استفاده از ثبت نام آنلاین تور از هزینه های مختلف هر یک از تورها اطلاع پیدا کرد.

سفر توریستی صربستان

صربستان یکی از کشورهای محاصره در خشکی، جنوب شرقی اروپاست، این کشور در جنوب شبه جزیره بالکان قرار گرفته و در مجاورت با کشورهایی مانند: مجارستان، رومانی، بلغارستان، جمهموری مقدونیه، بوسنی و هرزگوین، کرواسی و منته نگرو قرار گرفته است.
پایتخت این کشور شهر بلگراد است، بزرگترین شهر صربستان که نام آن به معنای شهر سفید می باشد.
در سفر به کشور صربستان می توان از جاذبه های مختلف دیدنی این کشور و شهر بزرگ بلگراد دیدن نمود، برای مسافرت به صربستان می توان با استفاده از تورهای گردشگری از ایران که با پروازهای شرکت های هواپیمایی انجام می شود، اقدام نمود.

جغرافیای صربستان

کشور صربستان در در شبه جزیره بالکان و جلگه پانونین قرار گرفته است، رودخانه دانوب یکی از بزرگترین رودخانه های صربستان در مرز با کرواسی و رومانی قرار دارد و دارای طول ۲۸۵۰ کیلومتری است که مرز این کشورها را با صربستان تشکیل داده است، دیگر رودخانه های معروف صربستان نیز رودخانه بگج، تیمیش، ساوا و درینا می باشد.
صربستان کشوری است که دارای حدود ۲۷ درصد مساحت پوشیده از جنگل می باشد که در آن جاذبه ها و مناظر بی نظیری را برای استفاده مسافران و گردشگران این کشور فراهم آورده است و قرار گیری رودخانه دانوب نیز به گونه ایست که آب و مرد نیاز بسیاری از زمین های کشاورزی این کشور را فراهم می کند، به گونه ای که صربستان را به کشوری تبدیل کرده که دارای بزرگترین مرکز تولیدات کشاورزی تبدیل کرده است.

منبع: تور و گردشگری ایران

For Consulting And Ordering Click Below Button.

Consulting and Ordering

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولاتو…..دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید